середа, 17 березня 2010 р.

Привітання

Розвиток веб-технологій та соціальних медіа переформатовує сучасний інформаційний простір. Згадаємо про BBC, які взагалі присвятили новий сезон он-лайну і змінили старий гайд-лайн по соціальим медіа на цілком social-friendly(pdf)

Блоги стали основним джерелом інформації як для самих блогерів, так і для деяких інформ-агенцій та ньюз-румів. Шум навколо події, який відбувається у соціальних мережах, нині важливіший ніж те, що про це кажуть по телебаченню. Одразу ж хочу застерегти від надмірного застосування останньої тези до пост-радянських реалій, бо тут, поки, все вирішує інертність розвитку фізичної інтернет-мережі. У Вінницькій області, наприклад, важко знайти дешевий та швидкий інтернет.

Але соц-медіа наступають! Тим самим виникла необхідність створення більш яскравих жанрів, якому сприяє також розвиток технологічної бази.

Цей блоґ покликаний аналізувати окремі жанри інтернет-медіа засобів. Розгляду чисто маркетингових позицій і прагнень у цьому блозі не буде, але питання маркетингу будуть підніматись у разі необхідності визначення завдання конкретного жанру. Метод аналізу базується на режисерській школі "Дійового аналізу" та теорії "малих груп".

1 коментар:

Tada сказав...

Цікавий проект - цей "Сноб...".
Теми теми теми.
тут розмальоване одне з бачень переспективи розвитку медійного простору... http://www.youtube.com/watch?v=xj8ZadKgdC0